Do you suppose he'll come for his clown?” Bayta looked up at him. “I don't know that I want him to. I don't know what to say or do. The inner buzzer sounded with its intermittent burring noise. rozgrywają mecz
rozgrywają mecz 06. lutego 2010 22:23:00


Ostatnia sobota. Wieczorem nasze koszykarki rozgrywają mecz ekstraklasy, który jest transmitowany na całą Polskę. Wygrywają siedemnasty raz z rzędu. Na banerach reklamowych co chwilę pojawiają się nowe kolory Gorzowa - Przystani. Po szczegółowym przejrzeniu materiałów dotyczącej strategii zarządzania marką miasta uspokoiłem się. Nowy wizerunek miasta nie zaszkodzi gorzowskiemu sportowi, a nawet może mu pomóc. Faktycznie, w mieście, które aspiruje do bycia przystanią dla ludzi oryginalnych i twórczych, pragnących nieustannie podnosić swój komfort życia, zamykanie się tylko w marce pod nazwą "gorzowski sport" byłoby błędem. Za to sport wyśmienicie wpisuje się we wszystkie strategiczne założenia nowej marki.
  Kilkadziesiąt godzin później radni miasta decydują o dalszej modernizacji stadionu żużlowego, aby porządnie przygotować się do Drużynowego Pucharu Świata, a w dalszej perspektywie do zawodów Grand Prix. Mam nadzieję, że za chwilę porządnie zadbają też o to, aby sportowy kompleks przy Mironickiej nie pozostał wyłącznie piękną wizją. Już te przykłady pokazują, że mówiąc o marce, nie da się pominąć sportowców.


tloanusol

||0|| /comments/rozgrywaja-mecz
slowa kluczowe:
kategorie:


Brak komentarzy/Made by Palurien
for elf site
Picture by NN